Консултация
+359 882 030 436
Поставих си пиърсинг на носа в това студио и категорично не го препоръчвам. Пиърсърката не беше достатъчно компетентна и пробиването беше извършено неправилно (което бе потвърдено впоследствие от друго студио). Освен това ми беше поставена неподходяща обица за първоначален пиърсинг. Процедурата беше изключително болезнена и продължи над 10 минути, тъй като бижуто не беше поставено от първия път и се наложиха болезнени корекции на място. В крайна сметка се наложи да сваля пиърсинга в друго студио поради лошото изпълнение.
Изключително доволна съм от отношение, професионализъм, прецизност и качество на работа! Препоръчвам с две ръце!
Страхотно място с най-добрите специалисти! С внимание към детайла, препоръки и отношение към клиента! Със сигурност ще посетя мястото отново! Ако се чудите къде да се татуирате - не се колебайте! В нито един момент не усетих болка или дискомфорт. Татуировката беше изготвена и направена от Катерина! Невероятна е!
Мястото е чудесно, а хората са не просто професионалисти в работата си, но и много слънчеви, мили, търпеливи, с чувство за хумор и успяват да те предразположат особено ако си за първи път. Аз посетих за поставяне на пиърсинг и съм изключително доволна, определено ще се върна пак. 🤭
Много съм доволна! Татуистът Марио беше изключително внимателен и прецизен – обяснява спокойно и работи с внимание към всеки детайл. Татуировката стана фина и точно както си я представях. И всички останали от екипа бяха любезни и предразполагащи, а студиото е чисто и приятно. Препоръчвам с две ръце!
Тагове: пиърсинг софия tattoo studio piercing studio Inside ink